Söz veriyoruz, yeni nesil e-ticaret alt yapısı e-very ücretsiz İşletmenizi Benzersiz Avantajlarla Büyütün

Yeni bir başlangıç yaparken
Doğru yol arkadaşınız biz olalım

E-ticaret altyapınızı değiştirmek ilk bakışta zor bir karar gibi gelebilir. Ancak E-ticaret işletmenizi güncel teknolojilere entegre ederek uyum sağlarken her yıl on binlerce lira ödemek istemiyorsanız doğru yerdesiniz. Girişimciler ve işletmeler E-very e-ticaret hizmet teknolojisi aracılığıyla her geçen dakika işlerini geliştirmeye devam ediyorlar. E-very, işletmelerin büyümesine ve e-ticaret sektöründe gelişmesine olanak sağlarken; kolayca ödeme kabul etmesine, ürün performanslarını takip etmesine, satışlarının artmasına olanak sağlar. Aklınızdaki tüm soruları gidermeye hazırız.

Her yıl bir servet ödemeyin;
E-very’e Taşının

E-very herkesin ücret ödemeden e-ticaret alt yapısını kullanmasına olanak tanır. Kayıt olma işlemiyle birlikte dakikalar içinde ücretsiz kullanıma başlayabilirsiniz.
E-very ile en yenilikçi ve inovatif e-ticaret çözümlerini keşfetmeye başlayın. E-ticaret operasyonlarınızın yürütmesi için gereken tüm hizmetler e-very alt yapısında ücretsiz bir şekilde bulunmaktadır. Anahtar teslim bir e-ticaret sistemi olan e-very tüm bankacılık ve ödeme sistemleriyle uyumludur. Pazaryerleri ile entegre olan e-very ile sadece kendi mağazanızda takılı kalmadan, milyonlarca müşteriye ulaşma fırsatını kaçırmayın. Sürekli büyümeye ve gelişmeye devam eden e-ticaret sektöründe sizde e-very ile yerinizi alın.

7/24 Destek

Haftanın 7 günü 24 saat tüm hizmetlerimiz gözetimimiz altında

Ücretsiz Kullanın

Söz veriyoruz, E-Very e-ticaret sistemi ömür boyu ücretsiz!

Güncelleme

Sürekli ve düzenli olarak hizmetlerimizi güncelliyoruz.

Anahtar Teslim
E-Ticaret Sitesi

Pazaryeri entegrasyonları, ödeme altyapıları, güvenlik, yedekleme ve diğer tüm yazılım özellikleriyle e-very e-ticaret ile siz sadece ürünlerinizi ekleyin ve satışa başlayın.

ÜCRETSİZ KULLANIN

E-ticaret sitenizi açın, internetten satışa başlayın

SanalPOS ve kargo anlaşmanız anında hazır. E-Very altyapısını ücretsiz kullanmaya başlayın, işinizi e-ticarete taşıyın. Formu doldurun , biz sizi arayalım.

Sıkça Sorulan Sorular

E-ticaret paketleri ile alakalı en çok merak edilip, sık sorulan soruları ve cevaplarını okuyabilirsiniz.

E-very şirketlerin veya girişimcilerin e-ticaret sitelerini ücretsiz kurabileceği ve internet üzerinden satış yapmalarını sağlayan bir altyapıdır.

Evet, E-very ÜCRETSİZ e-ticaret paketiyle sınırsız ürün girişi yapabilir, ürünlerinizi hemen satışa açabilirsiniz.

Web sitemizde bulunan ÜCRETSİZ DENEYİN butonu üzerinden gerekli bilgileri girerek hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Hayır, E-very ücretsiz paketini kullanmak isteyen müşterilerimiz diledikleri kadar kullanabilir. Yani herhangi bir süre kısıtlaması yoktur.

Evet, E-very %100 SEO uyumludur. Google aramalarında üst sıralarda çıkabilmeniz için; ürünler, kategoriler, markalar ve diğer tüm bölgeler; başlık, açıklama, anahtar kelime gibi içerikleri girebileceğiniz alanlarla zenginleştirilmiştir.

Evet, E-very’de ürünlerinize UST, EURO, TL olarak para birimi belirleyebileceğiniz, ürün ve site içeriklerini otomatik veya manuel çeviri yaparak yayınlayabileceğiniz e-ihracat modülü mevcuttur.

E-very, yaklaşık 10 yıldan beri faaliyet gösteren Verysoft Bilgi Teknolojiler A.Ş.’nin e-ticaret sektörü için hazırladığı dünya çapında yeni nesil e-ticaret altyapısıdır. E-ticaret ile birlikte faaliyet gösterdiğimizyazılım ve teknoloji ürünleriyle güncel kalmaya devam edeceğiz.

Evet, tüm e-ticaret paketlerimiz yüksek güvenlikli SSL sertifikası ve 3D secure gibi güvenlik önlemleriyle sitenizi kötü niyetli girişimlere karşı güvende tutar.

Trendyol, Hepsiburada, N11, Çiçeksepeti ve sürekli çoğalarak bir çok pazaryeriyle tam entegreyiz.

Evet, E-very’e Google’daki varlığınız kaybolmadan taşınmanız çok kolay. Kullandığınız e-ticaret altyapısından ürünlerinizi XLS, XML veya CSV formatında çıktı alabilirseniz E-very’e tek tuşla yükleme yapabilirsiniz.

E-very SEO uyumlu altyapısı sayesinde Google aramalarında görünür olacaksınız. Google alışveriş bölümüne ürünlerinizi eklemeniz için Merchant Center bağlantısı kurabilirsiniz. Ayrıca Kurumsal ve üst paketlerden alan tüm müşterilerimiz için Google Türkiye partner ofisi olan DijitalKA ajansımız tarafından Google ADS kurulumlarınız için destek oluyoruz.

0212 945 44 52 ve 0850 480 44 52 numaralı telefonumuzdan ya da iletişim sayfamızda bulunan formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.